چگونه در جذب پول موفق باشیم؟ استفاده از قانون جذب برای کسب پول

آیا فکر می‌کنید موفق شدن در جذب پول، یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که شما را به سمت قانون جذب سوق می‌دهد؟ در این صورت بهتر است بدانید تنها نیستید و بسیاری از ما می‌خواهیم بدانیم با استفاده از تکنیک‌های قانون جذب، چگونه در جذب پول موفق باشیم. با قدم گذاشتن در این مسیر، شاید به این نتیجه رسیده باشید که تکنیک‌های جذب پول کمی گیج کننده‌تر از حد انتظار هستند. علاوه براین، شاید فکر می‌کنید همه کارهای درست را انجام داده­اید، اما هنوز کاملاً متوجه نشده‌اید که چگونه از قانون جذب برای بدست آوردن پول استفاده کنید.

در هر صورت به یاد داشته باشید، جذب ثروت هدفی قابل دستیابی است! شما فقط باید تکنیک‌های درست را آموخته و اجرا کنید. برخی از متخصصان می‌گویند شما می‌توانید در ۷ روز هر چه بخواهید را محقق کنید، که البته گاهی ممکن است به دلیل آسان نبودن روند کار، از ادامه تلاش‌­های­تان برای جذب پول منصرف شوید. چنانچه بخواهید با پیروی از قانون جذب، پولدار شده و در سریع‌ترین و آسان‌ترین حالت ممکن به این هدف برسید، در این مقاله ما ۶ مرحله برای افزایش مهارت شما در این زمینه ذکر کرده­ایم. با ما همراه باشید.

6 مرحله برای جذب پول

تمرکز بر داشته‌ها

این تمرین اغلب در صدر لیست نکات مربوط به قانون جذب پول قرار دارد. بر اساس فرضیه اصلی قانون جذب، پیش‌بینی شده است که حتی بیشتر از آنچه تمرکز می‌کنید را جذب خواهید کرد. بنابراین، اگر زمان بیشتری را صرف تمرکز بر داشته‌های موجود خود کنید، دستاوردهای بیشتری می‌تواند در مسیر شما قرار بگیرد. روش‌های زیادی برای انجام دادن این مهارت وجود دارد. به عنوان مثال: یک لیست داشته و عادت کنید روزانه ۱ تا ۵ موردی که از داشتن آن‌ها سپاسگزار هستید را یادداشت کنید. چشمان خود را به مدت ۳ تا ۵ دقیقه ببندید و در این مدت تمام وجودتان را به شکل عمیقی بر روی شکرگزاری و قدردانی متمرکز کنید.

راهکارهای جذب پول

به خودتان تذکر دهید

زمانی که سعی در جذب دارایی دارید، منتقد درونی شما اغلب به شما خواهد گفت که نمی‌توانید. حتی گاهی ممکن است بگوید؛ شما لیاقت ثروتمند شدن را ندارید. هر زمان که افکار منفی این چنینی به سراغ‌تان آمد، بلافاصله آن‌ها را از ذهن بیرون کرده و بر مواردی برعکس تمرکز کنید. به عنوان مثال، هنگامی که جملاتی مثل: «فکر نمی‌کنم هرگز به اندازه کافی موفق به کسب درآمد شوم» شما را نگران می‌کند، باید با قاطعیت به خود بگویید «همه می‌توانند موفق به کسب مبالغ هنگفت شوند». در صورت لزوم، از تکنیک متوقف کردن فکر مانند گفتن کلمه «Stop» با صدای بلند یا به تصویر کشیدن علامت ایست قرمز استفاده کنید.

در راستای ارزش‌های خود هزینه کنید

یکی دیگر از بهترین پاسخ‌ها به چگونه در جذب پول موفق شویم، این است که مطمئن شوید ثروت خود را برای موارد مهم و درست هزینه می‌کنید. وقتی روش زندگی کردن‌تان به گونه‌ای باشد که با ارزش‌های شما همسو شود، از به جا بودن هزینه­های‌تان اطمینان یافته و رابطه مثبت‌تری با پول ایجاد می‌کنید. وقتی دیدگاه و نگرشی مثبت و عاشقانه به پول داشته باشید، بلافاصله پول بیشتری جذب خواهید کرد!

با حقایق مواجه شوید

به یاد داشته باشید در این مسیر ممکن است مواقعی وجود داشته باشند که پول یا ثروتی جذب نکرده و همه چیز طبق میل‌تان پیش نرود. بنابراین لازم است به وضعیت مالی خود نگاه واقع بینانه‌ای داشته و هزینه­های‌تان را طبق آن برنامه‌ریزی کنید. درواقع باید با خود صادق بوده و تمام جنبه‌های مالی‌تان از جمله بدهی‌ها را نیز پذیرفته و در نظر بگیرید. اگر به کمک نیاز داشتید نگران نشوید. دوستان، خانواده و مشاوران مالی می‌توانند در تهیه طرحی برای بهبود اوضاع به شما کمک کنند.

اگر امروز پول یا ثروتی ندارید، اشکالی ندارد. به خود یادآوری کنید، اگر با حقیقت و موقعیتی که در حال حاضر در آن قرار دارید مواجه نشوید، رسیدن به جایگاه دلخواه‌تان امکان‌پذیر نخواهد بود.

بوی پول را استنشاق کنید

اگرچه ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد، اما چنانچه با بوی پول ارتباط برقرار کنید، پاسخ چگونه در جذب پول موفق شویم را سریع‌تر پیدا خواهید کرد. در واقع با استشمام رایحه پول، ارتعاشات خود را با ثروت و دارایی هماهنگ‌تر می‌کنید. در حین انجام این کار، خود را صاحب ثروت مورد نیازتان تصور کنید. به این فکر نکنید که چرا پول می‌خواهید یا اینکه چطور به پول بیشتری دست خواهید یافت. اجازه دهید مغزتان باور کند هم اکنون هم صاحب ثروت فراوانی هستید.

این یک تمرین سریع و آسان است. شما باید باورهای منفی قدیمی درباره پول را از بین ببرید زیرا مانع شما در جذب پول خواهند شد.

چگونه پولدار شویم

ترس از موفقیت را کنار بگذارید

بسیاری از افراد به طور تصادفی ممکن است خرابکاری کرده و در آستانه شکست قرار بگیرند. بنابراین، ممکن است در برخی از سطوح قانون جذب پول از چیزهایی که ممکن است اتفاق بیفتد بترسید. در همین راستا تمام مواردی که ممکن است از آن‌ها بترسید را یادداشت کنید. به عنوان مثال، ممکن است بنویسید «اگر مردم و اطرافیان من را فقط برای دارایی و ثروتم بخواهند، چه می‌شود؟» یا «اگر با وجود ثروتمند بودن خوشحال نباشم چه اتفاقی خواهد افتاد؟».

باید فکر کنید سرچشمه تمام ترس­‌های شما از کجا ناشی می‌شود. آیا شخصی در گذشته شما این نکات را با شما در میان گذاشته؟ آیا این ترس‌ها از موقعیت و شرایط اجتماعی شما ناشی می‌شود؟ در هر صورت باید به سرچشمه ترس‌ها توجه کنید.

در نهایت، پاسخی مقابل هر یک از ترس‌ها و نگرانی­‌های‌تان بنویسید. به عنوان مثال، «اگر ثروت زیادی هم داشته باشم، همچنان دوستان واقعی و دروغین را از هم تشخیص خواهم داد».

قبلا در پست چگونه پولدار شویم به راهکارهای دیگری برای کسب درآمد بیشتر پرداخته‌ایم. خواندن این مطلب نیز می‌تواند برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست